Foredrag ved Martina Maria Sam med norsk oversettelse.
NB Ny tid: Søndag 23. april, Kl 9.30–11.30
Sted: Berle, Oslo
Inngang: kr 200/kr 100. Kontant eller Vipps
Arrangør: Antroposofisk selskap
Søndag 23. april, foredrag: Herausforderungen, Krisen und ihre Überwindung
|
Antroposofisk selskap
Utfordringer, kriser og deres overvinnelse – Rudolf Steiners liv før 1900.

-
September 27th–October 1st: World conference, Reshaping a World Movement
| Antroposofisk selskapDuring Michaelmas at the Goetheanum we will be working on the next steps for the future of the anthroposophical movement in a time of extreme global challenges.
-
Lørdag 23. september: Forskjellige perspektiver på meditativt arbeide
| Antroposofisk selskapDet er mange måter å pleie det meditative på, for eksempel i forhold til planten, jorden, religion, kunst og forskning. Vi inviterer til å bli kjent med et knippe forskjellige metoder og erfaringer.
-
Fredag 21.–fredag 28. juli, Nordisk høyskolestevne: Porten – kunnskap og erfaringer på terskelen til den åndelige verden.
| Antroposofisk selskapSom en fortsettelse av fjorårets stevne og en overgang til 100-årsfeiringen neste år, inviterer vi til et fordypningsarbeid med temaer fra Mikaelskolens innhold.